Zachodniopomorski

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
73-134 BarzkowiceWystawa Ogrodniczo-Pszczelarska      
 

Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska jest imprezą cykliczną organizowaną przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach od 2023 roku. W tym roku zapraszamy na nasze plenery wystawowe w dniach 22-23 kwietnia. Przedsięwzięcie ma charakter targów ogrodniczych skierowanych do szerokiej gamy wystawców i producentów sektora ogrodniczego i pszczelarskiego, rolników, przedstawicieli nauki oraz pasjonatów aranżacji zieleni i miłośników kwiatów oraz wszystkich zainteresowanych prezentowaną tematyką. Stwarza doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i poglądów, zapoznania się z nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w ogrodnictwie. Wzbogacenia wiedzy nt. znaczącej roli owadów zapylających w produkcji żywności, a ponadto znaczenia spożywania miodu i produktów pasiecznych dla naszego zdrowia. To także wyjątkowa okazja do podkreślenia znaczenia roślin dla ochrony środowiska, różnorodności biologicznej, przeciwdziałania zmianom klimatu, a także zwiększenia bezpieczeństwa żywnościowego i promocji działań prewencyjnych jako skutecznej metody ochrony zdrowia ludzi, zwierząt i roślin. Podczas Wystawy można zapoznać się z bogatą ofertą roślin, drzew i krzewów owocowych, florystyki, sadzonek i cebul kwiatowych. W czasie Wystawy prezentowany jest najnowocześniejszy sprzęt i maszyny sektora ogrodniczego, ciekawa oferta architektury ogrodowej, efektywne systemy nawadniające, a także bogata oferta miodów odmianowych i akcesoriów pszczelarskich. W trakcie trwania imprezy pracownicy ZODR w Barzkowicach udzielać będą fachowych porad z zakresu pielęgnacji i uprawy roślin oraz działań ekologicznych. Planowany jest także kiermasz ogrodniczy, Każdy z odwiedzających będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Fachowymi poradami oprócz doradców Ośrodka służyć będą także przedstawiciele sektora ogrodniczo-pszczelarskiego. Udział w Wystawie to nie tylko możliwość zdobycia i poszerzenia fachowej wiedzy nt. ogrodnictwa i pszczelarstwa, ale także ciekawy sposób na miłe i atrakcyjne spędzenie czasu w plenerowych warunkach.

PLAN SYTUACYJNYZastępca Komisarza Wystawy

Barbara Brygman
91 479 40 46
e-mail: b.brygman@zodr.pl

Regulamin
Zgłoszenie-Umowa
Regulamin dla Zwiedzających
Plan sytuacyjny

Wystawca (Najemca stoiska) zobowiązany jest do bieżącego utrzymania czystości i porządku na stoisku

1. Sektor ogrodniczy

Joanna Skoczylas-Gromek
91 479 40 55
e-mail: j.gromek@zodr.pl

Regulamin - plik pdf
Zgłoszenie / umowa plik doc
Plan sytuacyjny

2. Sektor
rolno-spożywczy, rękodzieło


Sylwia Lenard
91 479 40 59 , 511 690 824
e-mail: s.lenard@zodr.pl

Regulamin - plik pdf
Zgłoszenie / umowa plik doc
Plan sytuacyjny

3. Sektor handlowy

Lilianna Mierzejewska
91 479 40 24, 511 691 478
e-mail: l.mierzejewska@zodr.pl

Plan sytuacyjny

4. Sektor gastronomiczny

Dorota Buczek
91 479 40 37, 665 777 800
e-mail: d.buczek@zodr.pl

Plan sytuacyjny

5. Plac zabaw

Agnieszka Kleszcz
91 479 40 66
e-mail: a.kleszcz@zodr.pl

Kamila Błaszczyk
91 479 40 64
e-mail: k.blaszczyk@zodr.pl

Plan sytuacyjny


   

 
O ZODR | Kontakt | Oferty pracy | Wydarzenia | Wydawnictwo | Pokoje hotelowe | Targi Rolne AGRO POMERANIA | Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska | Zamówienia publiczne | Ogłoszenia | Logotypy | Dokumenty wewn.
Copyright © 2021 - ZODR - Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół ZODR