Zachodniopomorski

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
73-134 BarzkowiceKonkursy      
 

konkursyWeź udział w II ogólnopolskim konkursie filmowym
„Świat się kręci wokół wsi”!

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”.
Nagraj i prześlij swój film do Organizatora konkursu.
Pokaż, jak zmienia się polska wieś.
Jak się zgłosić?
Formularze zgłoszenia są przyjmowane do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW oraz na stronach Partnerów konkursu – ARiMR i KOWR:

www.gov.pl/web/rolnictwo/ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi
https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkie-aktualnosci
https://www.kowr.gov.pl/biuro-prasowe/aktualnosci

Do kogo skierowany jest konkurs?
Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia. W ramach konkursu przewidziane są 2 kategorie wiekowe:
• Kategoria I – Ta kategoria jest dla Ciebie, jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi. Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.
• Kategoria II – Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? Ta kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.
Cel konkursu
Organizator czeka na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. Celem konkursu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika. Dzięki tej inicjatywie przekonamy się, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to człowiek wszechstronny, który buduje swój potencjał dzięki pracy i efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych. Nasz ogólny dobrostan zależy od efektów ciężkiej pracy rolników. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie! Na najlepsze prace czekają nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe.III EDYCJA KONKURSU "DORADCA ROKU"


Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zaprasza doradców rolniczych i doradców rolnośrodowiskowych PROW 2014-2020 wpisanych na listę doradców prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników, do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Doradca Roku".
Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego
w Brwinowie we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa
i Rozwoju Wsi i Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.
Kandydaci do konkursu na I etapie - wojewódzkim, zgłaszani są do ODR.
Zgłoszenia kandydatów do etapu wojewódzkiego będą przyjmowane do dnia 10.08.2022 r.
Formularz zgłoszenia wraz z odpowiednimi załącznikami należy przesłać na adres: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
w Barzkowicach, 73-134 Barzkowice 2, z dopiskiem konkurs "Doradca Roku" lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: szkolenia.barzkowice@home.pl
XXI EDYCJA KONKURSU EKLOGICZNEGO"
XXI edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”
Do pobrania:

Regulamin konkursu
Zgłoszenie do konkursumk
miod   


 
O ZODR | Kontakt | Oferty pracy | Wydarzenia | Wydawnictwo | Pokoje hotelowe | Targi Rolne AGRO POMERANIA | Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska | Zamówienia publiczne | Ogłoszenia | Logotypy | Dokumenty wewn.
Copyright © 2021 - ZODR - Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół ZODR