Nabór wniosków o przyznanie pomocy dla interwencji w sektorze owoców i warzyw

Departament Rynków Rolnych ARiMR uprzejmie informuje, iż w dniu 5 czerwca 2024r. na stronie internetowej ARiMR zostało opublikowane Ogłoszenie Prezesa ARiMR o naborze wniosków o przyznanie pomocy dla interwencji w sektorze owoców i warzyw w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027:

https://www.gov.pl/web/arimr/interwencje-w-sektorze-owocow-i-warzyw2

Nabór wniosków rozpocznie się 20 czerwca 2024 r. i będzie trwał do 22 lipca 2024 r.

Wnioski o przyznanie pomocy można składać wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą systemu teleinformatycznego Agencji, poprzez Platformę Usług Elektronicznych ARiMR (PUE), udostępnionego pod adresem https://epue.arimr.gov.pl.

Od 6 czerwca 2024 r. istnieje możliwość wypełniania wniosków na PUE – bez możliwości wysyłki. Wysłanie wniosku wraz z załącznikami będzie możliwe w terminie trwania naboru, tj. od 20 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania pomocy dla interwencji w sektorze owoców i warzyw w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki znajdują się w poniższej lokalizacji:

https://www.gov.pl/web/arimr/interwencje-w-sektorze-owocow-i-warzyw

Jednocześnie informuję, że w dniu 17 czerwca br. w Centrali ARiMR odbędzie się szkolenie przybliżające zasady otrzymania pomocy w ramach ww. naboru wniosków (kontynuacja szkolenia, które odbyło się w CDR w Radomiu w dniu 9 maja br.), na które serdecznie zapraszamy. W szkoleniu udział wezmą przedstawiciele DRE MRiRW.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału do dnia 13 czerwca br. na adres e-mail: sekretariat.drr@arimr.gov.pl

image_pdfimage_print
Scroll to Top
Skip to content