Szacowanie szkód w rolnictwie i zasady sporządzania protokołów

17 czerwca w siedzibie ZODR w Barzkowicach odbyło się spotkanie „Szacowanie szkód w rolnictwie i zasady sporządzania protokołów”.

W dniu 17.06.2024r. w siedzibie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbyło się spotkanie „Szacowanie szkód w rolnictwie i zasady sporządzania protokołów”. Uczestnictwo zainteresowanych osób było również możliwe za pomocą przesłanych linków – online.

Podczas spotkania zostały poruszone tematy związane z wytycznymi dla Komisji, protokołami i bieżącą pracą Komisji. Uczestników spotkania, czyli przedstawicieli gmin przywitał Dyrektor ZODR w Barzkowicach Pan Dawid Adamski, tym samym omówił istotne zagadnienia związane z pracą Komisji. Informacje dla Gminnych Komisji, zasady wypełnienia protokołów przedstawiły: Pani Urszula Gajewska i Pani Dorota Szwec z Wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Rozwoju Regionalnego ZUW w Szczecinie. Z ramienia ZODR w Barzkowicach wytyczne dla Komisji i zasady wypełniania protokołów omówili: Joanna Fink, Jerzy Talar oraz Andrzej Kamiński.

Na koniec wywiązała się dyskusja podsumowująca w/w spotkanie. W podsumowaniu: Liczba uczestników:  75 online + 53 stacjonarnie.

Paulina Dolatowska

image_pdfimage_print
Scroll to Top
Skip to content